Осінній букет

За вікном панує осінь, у веселому танку кружляє листя дерев. Саме час милуватися такою красою й майструвати з листочків щось своїми руками, поки їх не прибрали, і не випав перший сніг. Збирати красиві листочки - захоплююче заняття, а ще краще зробити з різнокольорових дарів різні цікаві композиції та аплікації. Цей вид творчості розвиває фантазію та уяву школярів. У такий гарний осінній день вихователь групи продовженого дня Василина Федорівна Дуб разом із своїми вихованцями провели мандрівку в природу й зібрали чудові осінні букети. Взагалі, це дуже веселе і цікаве заняття – коли звичайні листочки, які валяються під ногами, раптом перетворюються в дивовижні букети! Вони прикрасять шкільний клас або стануть чудовим презентом для улюблених мам чи бабусь.

Такі заняття допомагають систематизувати уявлення дітей про пору року – осінь, про послідовність змін у природі восени. Вони сприяють вихованню дбайливого ставлення до природи, формуванню естетичних смаків.

/Files/images/grupa_fedorvna/изображение_viber_2019-09-18_22-55-53.jpg

/Files/images/grupa_fedorvna/изображение_viber_2019-09-18_22-53-47.jpg/Files/images/grupa_fedorvna/изображение_viber_2019-09-18_22-52-38.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 39