У листопаді щорічно проходить тиждень безпеки дорожнього руху. Класні керівники та класоводи при проведенні бесід – інструктажів, інформин, пізнавальних ігор мали головну мету: популяризувати знання правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізувати роботу з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму; проводити широку роз’яснювальну роботу серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху.

/Files/images/dr/изображение_viber_2019-11-15_19-08-44.jpgТакою навчально – пізнавальною цікавинкою стало і заняття в групі продовженого дня, яке підготувала вихователь Василина Федорівна Дуб. Педагог прагнула закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищепити їм розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчати приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків. Цитуючи вірші та виконуючи танцювальні руханки дітки формували навички спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях та правильно реагувати на сигнали світлофора. Василина Федорівна акцентувала увагу школярів на закріпленні знань про значення дорожніх знаків, на вихованні у дітей дисциплінованості на дорогах та бережливого ставлення до свого життя./Files/images/dr/изображение_viber_2019-11-15_15-18-07.jpg

Також у цікавій і доступній формі діти здобули необхідну інформацію через проведення сюжетно – рольових ігор, читання віршів на задану тематику, розгляд ілюстрацій. /Files/images/dr/изображение_viber_2019-11-15_15-18-26.jpg

Звичайно ж, без допомоги батьків вчителі не зможуть досягти значних успіхів у формуванні безпечної поведінки учасників дорожнього руху. Дитяча безпека на дорозі перш за все залежить від нас, дорослих: від того, наскільки якісно ми навчимо дітей правилам дорожнього руху і чи будуть вони уважно ставитися до всіх загроз, котрих так багато навколо.

Правила дорожнього руху треба знати і виконувати — це найголовніше і найважливіше для життя і здоров’я. Отже, треба вчитися жити серед людей, щоб ні собі, ні іншим не приносити неприємності. Будемо знати правила дорожнього руху, збережемо найцінніше – життя і здоров’я.

Кiлькiсть переглядiв: 11