План національно-патріотичних заходів на 2015-2016 н.р

2015-09-01

/Files/images/2015-27.jpg

Перший урок "Ми - нація єдина, твої ми діти, Україно!"- вересень

/Files/images/P9010039.JPG

Парад вишиванок

/Files/images/2015-30.jpg

Фотоконкурс "Моя Україна"

На виконання наказу відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації №125 від 18.09.2015 «Про проведення районного заочного фотоконкурсу «Моя Україна», приуроченого районному місячнику національно-патріотичного виховання «Виховуємо громадянина – патріота Україна» пройшов районний фотоконкурс. До участі були представлені 15 фоторобіт, які виконали учні 11-15 років.

З нашої школи на конкурс були відіслані дві фотороботи з різних номінацій :"Я люблю свій край" та "Гумористичне фото".

У номінації «Гумористичне фото» відзначено фотороботу «Лісовичок», Лешанич Василь Васильович (Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи – інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів

/Files/images/ajnj.jpg

День захисника України - жовтень

Згідно листа відділу освіти Великоберезнянської РДА № 01 -17/ 459 від 30.09.2015 щодо заходів з відзначення Дня Захисника України на виконання листа МОН України № 1/9 – 455від 25 вересня 2015 року, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшого зміцнення патріотичного духу та самовідданості громадян, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій в закладі було проведено ряд заходів на національно – патріотичну тематику.

Тиждень відзначення Дня Захисника України розпочався з проведення годин класних керівників, на яких педагоги висвітлювали героїзм сучасних захисників України, мандрували славним історичним минулим, згадували односельчан – учасників АТО задля виховання патріотизму учнів.

Головною темою щомісячної шкільної газети «Імпульс» стало висвітлення історичних та релігійних подій, пов’язаних з 14 жовтня.

Свою готовність стати майбутнім захисником рідної держави, рости сильними і спритними показали школярі 5-7 класів у спортивних змаганнях, які пройшли під девізом «Я – патріот і майбутній захисник України».

Реальну картину подій на Сході України старшокласники побачили під час перегляду фільму «Аеропорт». Мужність і відвага «кіборгів» вразила юні серця і довела, що справжні герої є і в наш час.

Представники Палати культури учнівського самоврядування провели відкритий мікрофон «Волонтер – мирний воїн». Учні мали змогу висловити свої думки, судження про нелегку й небезпечну роботу волонтерів.

Вчителями захисту Вітчизни Уманець В.М. та ПланчакМ.М. було проведено урок військово – професійної орієнтації молоді «Україна – мати! Вмій її захищати!», на якому в урочистій обстановці школярі показали вміння стройової підготовки, знання теорії військової справи та цивільного захисту.

Шкільний бібліотекар Кахнич М.М. підготувала з кращими учнями школи тематичний виховний захід «Нині – вільна й незалежна Україна – ненька. ЇЇ ревно захищають нові козаченьки». Метою заходу було формувати почуття національної гідності, привити любов до рідного краю, виховувати школярів у кращих традиціях українського козацтва.

На завершення тижня патріотичного виховання учня 5-7 класів під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Сегеда С.М. підготували виставку малюнків «Героям слава!».

Фінальною рискою стало проведення історичної хвилинки «Діяльність УПА – боротьба за створення незалежної Української Держави». Вчитель історії порівняла події часів УПА із сьогоденням, наголосила на необхідності формування ідей вірності Українському народу; посилення ідеологічної складової патріотичного виховання; виховання у майбутні військовослужбовців почуття особистої відповідальності за захист Вітчизни, опираючись на автентичні військові традиції Українського народу щодо захисту кордонів і безпеки своєї землі від зовнішнього ворога, оскільки українці – нащадки воїнів-русичів, козаків, січових стрільців і вояків УПА.

/Files/images/4_1.jpg

Учнівська конференція "Погляд в минуле - крок у майбутнє"

15 жовтня 2015 року на базі Великоберезнянської гімназії пройшла учнівська районна конференція «Погляд у минуле – крок в майбутнє». У роботі конференції взяли участь учні 8-11 класів та учителі історії загальноосвітніх навчальних закладів району. На засіданні було заслухано 9 доповідей учнів, які були присвячені питанням українського державотворення

Важливість проведення таких конференцій для сучасної молоді безумовна, адже молоде прогресивне і талановите покоління – це майбутнє нашої держави. Учасники конференції дійшли висновку, що знання історії озброюють тих, хто хоче носити звання «патріот».

/Files/images/IMG_0797.JPG

Конкурс "Захисники України: історія і сьогодення"

/Files/images/fg.jpg
/Files/images/jkl.png
/Files/images/jjk.png
/Files/images/kl.png

Конкурс малюнків "Героям слава"

/Files/images/lkl.jpg

Тематична година «Нині – вільна й незалежна Україна–ненька. Її ревно захищають нові козаченьки»

/Files/images/PA230183.JPG/Files/images/PA230185.JPG/Files/images/PA230172.JPG

Тиждень історії

Метою проведення предметного тижня історії була популяризація українського козацтва серед учнів, відзначення 1000-річчя від дня смерті Володимира Великого, зацікавлення учнів героїчним минулим нашої Батьківщини, привернення уваги до подій, які відбуваються цього року в Східних областях України.

/Files/images/kklklkl.jpg

Тиждень історії проходив з 19 по 23 жовтня 2015р

Понеділок 19.10

1. Загальні збори. Ознайомлення зі змістом тижня предмету

2.Виставка малюнків та стінгазет на історичну тему

3. Мальовничий куточок - кращий реферат з історії

Вівторок 20.10.

1. Історична гра «Подорож до минулого» (5-6 класи)2.Цікава та захоплююча віртуальна екскурсія «Замками Закарпаття» (8-10 класи)

Середа 21.10.

1. Виступ учнів на тему «Володимир Великий – 1000 років від дня смерті» ( 7-8 класи)

2.Інтелектуально-розважальна гра «Історичний марафон» (6-7 класи)

Четвер 22.10.

1. Виставка художньої літератури на тему:” Перша та Друга світова війна”

П'ятниця 23.10.

1. Виставка малюнків на тему:”Доба козацтва”

Свято пам'яті рівноапостольного князя Володимира Великого

/Files/images/6_1.jpg21 жовтня 2015 року вчителем історії та правознавства Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення окремих предметів Мушак Д.В. було проведено з учнями 7-8 класів свято пам'яті рівноапостольного князя Володимира Великого. Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко підписав Указ про вшанування пам'яті князя Київського Володимира Великого - творця середньовічної європейської держави Руси-України у зв'язку з 1000-річчям його упокоєння, що виповнюється у 2015 році. Метою указу зазначено "збереження та утвердження традицій української державності, нагадування про роль історичної спадщини Руси-України у їх становленні, визнання важливості прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід'ємної частини європейської цивілізації, вшанування пам'яті Володимира Великого - видатного державного та політичного діяча, князя Київського, творця середньовічної європейської держави Руси-України".

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

У кожної людини одна Батьківщина. Це те місце на великій території, де вона народилася, виросла, яке не раз проміряла своїми ногами.

Що таке Батьківщина? Де вона починається? Яку роль відіграє в житті людини і як впливає на її долю?

На це питання у кожної людини своя відповідь. Для одного Батьківщина — це зруйнований дім та спогади про страшні дні війни, яка прийшла так несподівано, замінивши ясні сонячні дні і спів пташок на гуркіт снарядів. Для іншого Батьківщина — це дитинство серед сільської природи, соняшників, кульбаб та дзюркотливого струмочка. Але для всіх людей Батьківщина — це, перш за все, країна, яка дала їм життя.

Зараз стало модним вважатися за космополіта — громадянина світу — тобто людиною, яка не відчуває себе паростком рідної землі і для якої Батьківщиною є цілий світ. Звичайно, ми всі народилися на планеті Земля, це смішно заперечувати, але все-таки при цьому кожен народився у рідній країні. У кожній людині живуть попередні покоління, і «тіні забутих предків» не дають забути їх вірування, культуру, історію, досвід, навіть якщо вона цього не усвідомлює.

Головне, що повинні пам'ятати всі, — не можна забувати своєї Батьківщини і відрікатися від неї або ігнорувати те, що ми живемо в Україні, що вона дала нам найдорожче — життя.

Люби свій край. Всю душу солов'їну

І серця жар йому віддай в піснях.

Це так як дихати — любити Батьківщину.

(В. Сосюра)

Україна – це й рідна мова. Маленька дитина ще у сповиточку чує рідну мову від матері та промовляє за нею перші ніжні слова. Це ті слова, які проказувала ще в глибоку-глибоку давнину над колискою прабабуся. І саме ці слова наповнені почуттям, мов квітка нектаром.

Мова наша українська – це золотий запас душі народної, з якого виростаємо, яким живемо і завдяки якому маємо велике право й гордість іменуватися народом українським:

Вона, як зоря пурпурова,

Що сяє з небесних висот,

І там, де звучить рідна мова,

Живе український народ.

Україна – це українська пісня – одне з найцінніших надбань українського народу.

Коли вона звучить, серце не може залишатися байдужим і холодним, бо в ній стільки трепетної щирості, ніжності, відвертої довіри. Літні люди бува говорять: «Наші серця від болю й випробувань скам’яніли, ніщо їх вже не зворушить. А почуємо українську пісню – плачемо. Вона – як молитва...». Важко щось додати до цих слів...

/Files/images/PB050217.JPG
/Files/images/PB050221.JPG

З метою розширити і закріпити знання про рідний край, прищеплювати інтерес до вивчення географії, історії, звичаїв і культури, літературної спадщини нашого краю, наш пошуковий загін під керівництвом Мастяк Т.Ю. підготував краєзнавчо-дослідницьку роботу "Топоніми та мікротопоніми села Кострино".

Комар Тетяна -учениця 8 класу, вдало презентувала зібраний матеріал на районному злеті юних краєзнавців і стала переможцем у напрямку «Із батьківської криниці» .

День української писемності та мови -листопад

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».

У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.[

/Files/images/PB090235.JPG
/Files/images/PB090233.JPG
/Files/images/PB090227.JPG

Виставка "Знай і люби свій край"

У закладі розпочалася щорічна виставка-конкурс учнівської творчості. Демонструються досягнення учнів з виготовлення виробів народних ремесел та декоративно-ужиткового мистецтва. Мета конкурсу — сприяє популяризації різьби на дереві, вишивки, бісероплетіння, квілінгу, паперопласники, кераміки та розпису тканин, виготовлення виробів з природного матеріалу та малюнків як складових національної культури, традицій місцевих осередків народних промислів.

Це своєрідний звіт творчих об’єднань дітей та гуртків , що сприяє підвищенню ефективності та якості роботи з розвитку творчих здібностей, створенню оптимальних умов для позакласної пошукової, дослідницької, конструкторської та продуктивної праці учнівської молоді, вихованню підростаючого покоління в дусі національних традицій.

Кращі роботи будуть представлені на районному етапі виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край».


/Files/images/PB120280.JPG
/Files/images/Рисунок5.jpg/Files/images/Рисунок4.jpg
/Files/images/Рисунок6.jpg/Files/images/Рисунок7.jpg/Files/images/Рисунок3.jpg
/Files/images/Рисунок80.jpg/Files/images/Рисунок86.jpg/Files/images/Рисунок29.jpg
/Files/images/Рисунок87.jpg/Files/images/8989.jpg/Files/images/Рисунок1.jpg

Тиждень української мови та літератури

План проведення

тижня української мови та літератури

09.11.2015 – 13.11. 2015

1. Урочиста лінійка до Дня української писемності. Відкриття тижня української мови та літератури.

2. Перегляд мультимедійних відеопрезентацій « З витоків української писемності», «Життєпис Нестора-літописця».

3. Проведення І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика.

4. Впуск тематичної стінгазети до Дня писемності.

5. Театралізоване свято «Суд над Словом».

6. Книжкова виставка «Українське слово».

7. Вікторина «Кришталь моєї мови».

8. Рекламний проект «Обирай українську».

9. Мовознавчий конкурс «Турнір красномовців».

10. Розважальна програма «Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла, як батьківська хата».

11. Літературно-музичний вернісаж «Піснею вишию долю».

/Files/images/Рисунок1sdfsf.jpg/Files/images/Рисунок1hgjh.jpg/Files/images/PB100263.JPG
/Files/images/Рисунок1hgjhg.jpg/Files/images/Рисунок1l\'.jpg/Files/images/Рисунок77777.jpg

День Гідності та Свободи

/Files/images/Рисунок1111.jpgЄвромайдан – це національно-патріотичні, протестні акції в Україні, проти корупції соціальної нерівності свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, на підтримку європейського вектора зовнішньої політики України.

Протести розпочалися 21 листопада 2013 року як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом і значно поширилися після силового розгону демонстрації в Києві вночі 30 листопада. У рамках поняття протестів кінця 2013 року відбувалися мітинги, демонстрації, студентські страйки.

Небесна Сотня/Files/images/Рисунок1989808.jpg

У нашій пам'яті Ви назавжди лишились,

Історія одна, і Ви - її частина.

Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились,

І молимось: за Вами - ненька Україна!

Вже не повернеться додому той хлопчина,

Що його вчора тільки мати відпустила,

Поцілувала, тихо мовивши: "Іди, дитино,

За щастя України, бо вона - єдина".

Казала мати берегти себе. Але даремно,

Бо хлопець був готовий йти безстрашно,

Аби лише країна, котру так кохав страшенно,

Не стала на коліна, а боролася відважно.

Хлопчина вірив, що колись, одного ранку,

Відкривши очі, він відчує повну волю.

Але та куля, в день зимовий, на світанку,

Перехопила подих та змінила долю.

Хлопчина вірив, що колись, одного дня,

Розкаже син йому, як любить Батьківщину.

Хіба він знав, що борючись за це щодня,

Все доведеться відпустити в мить єдину.

Так. Той хлопчина, він не знав тоді,

Що нелюд пострілом прицільним забере життя.

І браття хлопця, українці, у біді,

Заплачуть, відпустивши тіло в небуття.

Але ж душа! Душа Героя - вічно лине!

До тебе наші сльози, молитви, зізнання!

Повір, хлопчина, наша пам'ять не загине,

Як і омріяні тобою - воля та кохання.

Небесна сотня. Прапор. Чорна стрічка.

І сльози - бо ти, хлопче, словом вже не з нами.

Але в думках - ти поруч, і не згасне свічка,

І линуть буде: "Слава Україні!", - над ланами.

Героям Майдану, впавшим мертвими за світле майбутнє України, присвячується.

Автор: Ірина Дасюк

Вшанування пам’яті Андрея Шептицького

До вшанування пам’яті Андрея Шептицького відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення 150 – річчя з дня народження митрополита Української греко – католицької церкви Андрея Шептицького» у закладі були проведені такі заходи: круглий стіл «Андрей Шептицький: постать на тлі епохи або вісім фактів до українського державотворення»; інформаційний дайджест «Мільйонер, що став праведником»; випуск стінгазети «Історія однієї долі, яка змінила Україну»; презентація «Церковний ієрарх , політичний та громадський діяч, щедрий меценат в галузі освіти й культури, поборник людських прав і гідності». Знайомство з діяльністю Андрея Шептицького є важливим інструментом у національно –патріотичному вихованні дітей і молоді, формуванні їх громадянської позиції та моральних цінностей. Зміст і формат проведених заходів мали на меті представити його як історичну багатогранну постать загальноукраїнського масштабу для подолання сформованого радянською пропагандою стереотипного сприйняття особи митрополита.

/Files/images/jhkjhlkjkl.JPGПрезентацією дослідницько - пошукової роботи старшокласників за даною темою було проведення круглого столу "Андрей Шептицький: постать на тлі епохи або вісім фактів до українського державотворення" , гаслом якого вчитель історії Мушак Діанна Вікторівна обрала слова Андрея Шептицького: «Мудрість життя полягає в тому, щоб любити те, що на правду є добром». Перед учнями було поставлено проблемне питання : «Шептицький Андрей: життєвий шлях від послушника до митрополита та аж до критика більшовизму та фашизму» . Предметом дослідження були дипломатичні місії митрополита та меценатська діяльність. Метою круглого столу стало дослідження особистості Шептицького Андрея, його життєвих кроків, жаги до свободи; формування розуміння важливості того, наскільки митрополит прагнув віддати життя за все українське; констатування його основних позицій до УГКЦ; аналіз восьми перевірених достовірних фактів до українського державотворення.

Адже митрополит залишив нам , сучасним українцям, послання:

«Тільки для Вас маю жити, для Вас цілим серцем і цілою душею працювати, для Вас усе посвятити, ба, навіть за Вас, як цього треба буде, й життя своє віддати»

День пам'яті жертв Голодомору

З метою гiдного вшанування загиблих вiд геноциду українського народу, вчиненого тоталiтарним сталiнським режимом, сьогодні в закладі був проведений виховний захід «Спаси, земле, спасіть, зорі, всі сили небесні, простіть!».

Метою проведення заходу з ушанування пам’ятi загиблих вiд Голодомору було поглибити знання в учнiв про Голодомор як геноцид українського народу ; акцентувати увагу на тому, що Голодомор 1932–1933 рокiв був наслiдком не стихiйного лиха, а спланованих системних заходiв тоталiтарного комунiстичного режиму; сприяти розвитку всiх видiв iнтелекту (академiчному, практичному, креативному, емоцiйному й соцiальному) як головної умови всебiчного розвитку особистостi, її самореалiзацiї як громадянина України; виховувати почуття стурбованостi долею невинних жертв тоталiтарного режиму, навчати сприймати чужу бiду та бiль як свiй власний.

Вчителька історії Мушак Д.В. змотивувала дiтей закладу залучитися до скорботних заходiв, які відбудуться 28 листопада 2015 року, зокрема загальнонацiональної хвилини мовчання о 16.00 та акцiї «Запали свiчку».

/Files/images/PB250350.JPG
/Files/images/PB250348.JPG

Екскурсія в музей бойової слави

З метою національно-патріотичного виховання учнів, пам'яті про події ІІ Світової війни, ознайомлення з героїзмом наших краян учні школи відвідали музей бойової слави в Лютянській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Керівник музею, вчитель історії Світлана Юріївна розповіла цікаві фати про події ІІ Світової війни, ознайомила з історичними документами та фотографіями, акцентувала увагу на рішучості та хоробрості місцевих партизан - розвідників

/Files/images/Рисунок666666.jpg

Уроки мужності

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

День Збройних сил України- грудень

День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року і відзначається 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».

У нашому закладі , як правило, відзначається цей день святковим концертом, уроками мужності та змаганнями між старшокласниками.

Цьогоріч святкове привітання для всіх чоловіків, юнаків презентували школярі 5 - 6 класів.Їх виступ став своєрідним екскурсом у наше українське історичне минуле, відобразив епоху народження і становлення рідної держави.

Старшокласники продемонстрували спритність, вправність та знання народної творчості й козацької термінології в конкурсно - розважальній частині свята-це історичний конкурс «Знавці козацької історії» та вікторина «Склади прислів’я». Але найзахопливішими і найцікавішими були конкурси «Біг у мішках», « Кухар», « Медсестри», «Смуга з перепонами», «Одягаємось на час». Команди «Соколята» та «Орлята» були гідними суперниками. Тому й результатом конкурсів стала «бойова» нічия. А нагородою для учасників були вітамінки, усмішки, гарний настрій та оплески глядачів – вболівальників.

Метою проведення загальношкільного заходу було відзначити День Збройних Сил України; сприяти згуртуванню дитячого колективу; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність; виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружбу та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння; прищеплювати прагнення до занять фізкультурою; збереження народних звичаїв та традицій..

/Files/images/Рисунок190.jpg/Files/images/Рисунок120.jpg/Files/images/Рисунок121.jpg
/Files/images/Рисунок128.jpg/Files/images/Рисунок129.jpg/Files/images/Рисунок124.jpg
/Files/images/Рисунок125.jpg/Files/images/Рисунок126.jpg/Files/images/Рисунок123.jpg

Виставка-конкурс "Український сувенір" та "Новорічний подарунок"

Стало гарною традицією щороку в останній місяць календаря проводити в закладі Новорічно-різдвяну виставку - конкурс «Новорічна композиція», «Український сувенір» з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.

У виставці взяли участь учні всіх класів. Вони презентували власні творчі роботи, виготовлені з використанням природних матеріалів у різноманітних техніках декоративного мистецтва з новорічно-різдвяною атрибутикою: «Ангел із небес злітає…», «На веселе свято взимку Сніговик придбав ялинку», «І малий Сніговичок йде вітати діточок», «Різдвяна свічечка надії», «Сніжинки-веселинки».

Ялинки, сувеніри, іграшки, ікебани, сніжинки/Files/images/PC090372.JPG радували всіх та дарували новорічний настрій. Журі визначило переможців конкурсу, роботи яких було передано для участі у районній виставці в ЦПР.

Міжнародний день рідної мови- лютий

22 лютого у закладі було відзначено Міжнародний день рідної мови. Учні 7-9 класів підготували урочисте свято "Диво калинове, рідна наша мова". Було організовано перегляд презентацій до Дня рідної мови та флеш-моб "Калинова наша мова".

/Files/images/мова 18.jpg/Files/images/мова 17.jpg

Шевченківські дні- березень

У рамках святкування 202 – річниці з Дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка 11 березня в Костринській ЗОШ було проведено урочисту лінійку. Учні 6 -7 класів інсценізували картину із босоногого дитинства Тараса, в якій ішлося про мрійливого, допитливого, доброго хлопчика . Сценку відтворили Любомир Шоляк, Олег Богдашевський та Ковач Олексій. Школярі виконали пісні на слова віршів «Садок вишневий коло хати» та «Реве та стогне Дніпр широкий».

Долучилась до участі у святі шкільний бібліотекар. До заходу оформлена виставка «Нас єднає Шевченкове слово».

/Files/images/шевч.jpg/Files/images/шевченко.jpg

Фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!"- квітень

Конкурс писанкарства "Воскресни, писанко!" проводиться щорічно напередодні Великодніх свят. Метою конкурсу є залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв, пробудження поваги до національної культурної спадщини, збереження українських народних традиці щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткого мистецтва, виявлення і підтримки талановитої і обдарованої молоді.

Цьогоріч у конкурсі писанкарства взяли активну участь учні нашої школи. Кожний класний колектив представив вишукані творчі роботи: писанки, виготовлені в різних техніках, вишивку, пасхальні кошики . Кращі роботи- переможці шкілного етапу вистаки-конкурсу були представлені на районний етап конкурсу, а учениці 8 класу- Комар Тетяна та Шелемончак Аліна -презентували писанки та пасхальну атрибутику.

За результатами районного етапу Конкурсу учні нашого закладу здобули ІІ місце.

/Files/images/P4120153.JPG/Files/images/P4070059.JPG
/Files/images/писанка.jpg/Files/images/писанкаа.jpg

Перемога у 4-му (підсумковому) етапі XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Уже декілька років поспіль учителі-суспільники загальноосвітніх навчальних закладів району - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації "Історія України та державотворення". Цьогоріч учениця Костринської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Сікан Руслана Володимирівна (керівник - учитель історії Мушак Діана Вікторівна) здобула перемогу у фінальному етапі Конкурсу. Сікан Руслана Володимирівна підготувала роботу "...Терновий шлях до зір... Михайла Грушевського, або українська державність очима людини, що творила історію". Робота присвячена 150-річчю з дня народження "батька української історії" Михайла Грушевського. Юна дослідниця проаналізувала політичну діяльність першого Президента Української держави та його внесок у процес державотворення.

Вітаємо переможця та керівника, бажаємо подальших творчих успіхів!

30-ті роковини Чорнобильської катастрофи

/Files/images/чорноо.jpg/Files/images/чорнобил.jpg
/Files/images/чорноби.jpg/Files/images/чорнобб.jpg
/Files/images/чорноб.jpg/Files/images/чорн.jpg
/Files/images/чорно.jpg/Files/images/чорнобиль.jpg

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ- травень

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» пропонуємо вашій увазі фотоколаж проведення Дня пам’яті та примирення в нашому закладі за участі учнів 6 класу та класного керівника Бучак Марини Василівни.

/Files/images/перемога1.jpg/Files/images/перемога.jpg
/Files/images/перемога3.jpg/Files/images/перемога2.jpg

ДЕНЬ МАТЕРІ

У вихованні велика роль відводиться матері, яка боролася за духовне збереження своїх дітей, щоб вони пам'ятали свою національну спадщину і походження.

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві й відзначають День Матері.

Не залишилася осторонь традіції і наша школа.

П'ятокласники разом з класним керівником Баран Ольгою Іванівною підготували урочисте свято для своїх мам.

/Files/images/мати.jpg/Files/images/мати1.jpg
/Files/images/мати3.jpg/Files/images/мати2.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 498