Всім тим, що я маю і буду мати, я зобов'язана молитвам моєї матері...

2020-04-22

/Files/images/_a_molod/91252724_3422366734456547_3068626409254551552_n.jpg

Результати ІІ етапу обласного конкурсу

„Малюнок, вірш, лист до мами”

у 2020 навчальному році

«Для нас лиш б'ється ночами й днями єдине в світі - серце мами!»

Ці слова для кожної людини є уособленнями материнської любові, ласки, ніжності й терпіння. Найдорожча в житті — це, звичайно ж, мама. Адже саме вона подарувала нам життя, саме мама завжди до нас ніжна і уважна. І ніхто не знає, скільки любові і болю може вмістити материнське серце, скільки переживань воно може винести.

Обласний творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» проводиться щорічно і традиційно приурочується до Дня матері. Його метою є привернення уваги учнівської молоді до таких важливих тем, як «Моя Земля – Україна-мати», «Цінності української родини – традиції і сучасність». Власне, головними завданнями проведення конкурсу є підвищення рівня національної свідомості родин, виховання любові до рідного краю у підростаючого покоління, сприяння вихованню почуття патріотизму і презентація та популяризація творчості обдарованих дітей.

З 16 березня до 15 квітня 2020 року було проведено І та ІІ етапи обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». Представлені роботи вирізнялися оригінальністю, глибиною та емоційністю викладу, розмаїттям ідей і думок про образ матері. Оголошено результати районного етапу конкурсу і учениця нашого ліцею Гребінь Вікторія посіла І місце у номінації кращий літературний твір «Вірш».

Висловлюємо щиру подяку педагогам, які допомагають своїм підопічним у процесі підготовки творчих робіт!

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Кiлькiсть переглядiв: 20