Екоініціатива

2020-04-15

/Files/images/_a_molod/92595386_636165716931555_1624710489407750144_n.jpg

Щорічно 15 квітня у багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань.

Свою історію цей день веде з 1992 року. На Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і для сталого розвитку людства.

Основна мета — популяризація екологічних знань, формування екологічної культури населення, надання інформації про стан екологічної безпеки та навколишнього середовища, виховання у дітей і дорослих екологічного мислення.

Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Важливо також відзначити, що День екологічних знань значимий не тільки для тих, хто займається екологічним освітою і освітою взагалі , а й для всіх жителів нашої планети, адже йдеться про безпечне життя в майбутньому всіх нас.

Кожна людина повинна володіти запасом елементарних екологічних знань та вміти взаємодіяти з навколишнім світом.

Прищеплення екологічної культури сьогодні - запорука збереження здоров'я майбутніх поколінь!

P.S.До Дня екологічних знань та Дня Довкілля. Керівник Приступа Р.М.

Соціальний ролик:#ЕкоЛогічно,#РазомзКернел

P.S. До Дня Землі пропонуємо взяти участь у челенджі #люблюприроду.

Кiлькiсть переглядiв: 22