/Files/images/1.png

Програма

президента шкільного самоврядування

Костринського ліцею


« Метою школи завжди має бути виховання гармонійної особистості, а не спеціаліста.» (А. Ейнштейн)

Мене звати Ковач Олексій.

Я - учень 10 класу Костринського ліцею.

Я – творча, оптимістична, дружелюбна і працьовита людина. Своєю найкращою рисою вважаю наполегливість. Беру участь у шкільних, районних олімпіадах та активному житті школи. Люблю читати та дізнаватися багато нового.

Мій девіз: «Щоб дійти до мети, треба, перш за все, йти»


Принципи існування шкільного самоврядування:
- Любов та допомога ближньому.
- Рівність між учнями.
- Правило партнерства.

- Повага до різних думок та переконань.
- Цінувати майно школи.
- Дотримуватися правил та зобов’язань учнів і вчителів.

Моя програма:

1. Зробити скриньку скарг та пропозицій (Буде дуже добре, якщо кожен зможе писати скарги та пропозиції – анонімно. В кінці кожного місяця або тижня зачитувати їх на лінійці)

2.Запровадити Challenge «Скажи книзі- так!» (Звіт кожного класу у вигляді стінгазети, колажу або театралізації протягом семестру. Ну що слабо?) «Вчіться і читайте, а життя зробить все інше» Ф.М. Достоєвський3. Формувати в учнях почуття відповідальності за свої дії та здобутки.
4. Два рази на рiк проводити «День самоврядування», коли учнi старших класiв проводитимуть заняття (Корисний досвід, який може стати у пригоді у майбутньому).
5. Поширювати між учнями ідею «не боятися робити помилок», адже усвідомлену помилку завжди можна відкорегувати і виправити.

6. Сприяти формуванню самостійності у прийнятті рішень, навчанні та спілкуванні як з однолітками, так і з людьми старшого віку.

7. Організовувати благодійну допомогу важкохворим дітям.

(Зробити скриньку пожертв)
8.
Я обіцяю активно брати участь у відстоюванні прав та інтересів учнів школи. У всіх складних ситуаціях між учнями та вчителями знаходити компроміс, щоб у школі підтримувалося взаєморозуміння і взаємоповага вчителів та учнів !
Розраховую на вашу підтримку та допомогу!
ЗРОБИМО ЦЕ РАЗОМ!
2019-2020 н. р.

Кiлькiсть переглядiв: 14