Обдарована молодь

2018-02-22

Картинки по запросу мала академія наук україниВітаємо призерів та учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ХХІ століття в усіх сферах життєдіяльності людини і суспільства в цілому висуває все нові та нові завдання. Це ставить перед освітою – сферою, що готує молоде покоління до життя, – раніше невідомі завдання.

Для забезпечення суспільного поступу освіта як система, що покликана формувати інноваційну людину, інноваційний людський капітал, потребує системного і послідовного супроводу, який, незважаючи на труднощі, за роки незалежності для української освіти таки був закладений. Одним із осередків відповідальних наукових організацій України постала Мала академія наук учнівської молоді, найголовнішим завданням якої є виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, а також стимулювання її творчого потенціалу та задоволення потреб у позашкільній освіті.

У 2017/2018 н р., беручи до уваги наукові інтереси талановитих школярів, із метою залучення широкого кола старшокласників до наукової роботи у Великоберезнянській філії Закарпатського територіального відділення Малій академії наук учнівської молоді була організована робота у трьох наукових відділень МАН.

Результатом спільної роботи учнів-слухачів та наукових керівників секцій було проведення І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Конкурсу (2, 9 та 16 лютого 2018 року). На обласний етап Конкурсу було подано 14 науково-дослідницьких робіт Великоберезнянської філії Закарпатського територіального відділення Мала академія наук учнівської молоді, 10 з яких – стали переможцями та призерами.

Учні нашої школи , десятикласники - Качмар Іван, Шелемончак Аліна, Дагулич Тетяна - гідно зарекомендували себе на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

/Files/images/07511ae488df17ed89a8aea1ac90da1d.jpgВIДДIЛЕННЯ XIМIЇ ТА БIОЛОГIЇ, ЕКОЛОГIЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

Секція «Хімія»

Учасник – Качмар Іван, учень 10 класу Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (науковий керівник- Качмар І.І., учитель хімії)

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ, НАУК ПРО ЗЕМЛЮ, ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

/Files/images/7ae631c59c234c77128bb759a1274215.jpgВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція «Історичне краєзнавство

ІІІ місце – Дагулич Тетяна, учениця 10 класу Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (науковий керівник – Ружан В.О., учитель історії)

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція «Журналістика»/Files/images/f16547b91dec274f64be0070c9dc79b5.jpg

Учасник – Шелемончак Аліна, учениця 10 класу Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (науковий керівник – Пекар М.І., учитель української мови та літератури).

Вітаємо призерів, учасників та наукових керівників!

Таким чином, районний осередок МАН залучає дітей та учнівську молодь до науково-дослідницької, експериментальної, пошукової діяльності та надає можливість кожній обдарованій дитині взяти особисту участь у сучасній дослідницькій роботі обраної галузі науки в інтересах людини, суспільства та держави. Він сприяє формуванню цілісної, багаторівневої системи виявлення та підтримки обдарованих дітей, забезпечення їх духовного, інтелектуального, творчого розвитку.

Кiлькiсть переглядiв: 1514