Чітка мета – перший крок до будь-якого досягнення!

Відомо, що Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») об’єднує учнівську молодь різного шкільного віку. Випробувати у змаганнях та вікторинах свої знання, вміння, креативність і винахідливість бажають багато хлопців і дівчат. З цією метою у нашому районі й проводяться районні етапи цієї гри. Ще у 2017 році джури нашого закладу – рій «Хортицька зоря» - прийняли участь у таких випробуваннях.

Згодом районну традицію ми продовжили й стали проводити шкільні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Адже основним завданням всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїй душі патріотичних почуттів національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції.

У 2019 році рій нашого ліцею обрав для себе нову назву «Кречет» ( як назва найбільшого виду соколів, що є рідкісними птахами в Україні). На спільній раді вирішили, що вправними й веселими джурами можуть бути не лише хлопці, а й козачки - берегині! А тому рій «прикрасили» талановиті й вмілі дівчатка.

І ось у вересні цього ж року у рамках Всеукраїнської гри, опираючись на нормативні документи, на установчих сходинах ради ройових ми вирішили зареєструвати козацький курінь ліцею імені Олександра Духновича, до складу якого входять три рої: ««Веселкові козачата», «Кіборги», «Кречет».

Гасло куреню: «Вогонь запеклих не пече!»

Днем народження куреня стало 30 вересня 2019 року.

У традиціях козаків прийнято, аби курені обирали собі патронів, на честь яких і називають об’єднання. Покровитель - видатна історична постать, яка слугує прикладом для молоді. Також на установчих сходинах ми обрали старшину та барви куреня, розробили проект знамена.

Отож, перший крок зроблено! Попереду – нові добрі справи й перемоги, чудові знайомства й подорожі.

/Files/images/74883961_1428889477314461_4236663737727057920_n.jpg

Адреса для більш детальної інформації про діяльність куреня.

Кiлькiсть переглядiв: 139