• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Планета толерантності: пізнай себе – зрозумій іншого

Важливим показником розвитку суспільства є гуманне, толерантне й милосердне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. /Files/images/_a_molod/pravo_19/изображение_viber_2019-12-20_21-42-56.jpg

На початку грудня вчитель предмету «Основи здоров’я» Кваковська Людмила Володимирівна провела флеш - моб, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, з учнями п’ятого – шостого класів, спрямований на формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей, подоланню страху, хибних стереотипів та упередженого ставлення до таких осіб.

Відомо, що ця хвороба панує в усьому світі, не обійшла вона й Україну. Тому 2003 року Всеукраїнська мережа людей, інфікованих ВІЛ/СНІДом, виступила з ініціативою відзначати в Україні 1 грудня ще й День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми задля підвищення рівня толерантного ставлення суспільства до них.

Учитель наголосила, що боротьба зі СНІДом об’єднала зусилля сотень країн, мільйонів небайдужих людей. Проте, тенденція позитивного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей лише формується. Тому завдання вчителів – проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу, що сприятиме формуванню толерантного ставлення до таких людей, виявленню розуміння. Більшість людей знають, що спілкування з ВІЛ-позитивними не несе жодної загрози для їхнього життя, бо ВІЛ не передається при дружніх поцілунках, рукостисканні, через їжу.

Головний посил даного заходу: пам’ятайте, що ВІЛ або СНІД – не привід для дискримінації. Люди, що живуть з ВІЛ/ СНІД також відчувають емоції і почуття. Такі люди відчувають себе ізольованими, не отримуючи підтримку, у якій є потреба. Тому саме толерантне ставлення кожного з нас може змінити думку суспільства на цю проблему./Files/images/_a_molod/pravo_19/изображение_viber_2019-12-20_21-43-06.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 20